Hlavní menu


Navigace:

ÚvodO nás

Aktuální podmenu


O nás

Společnost VINOP a.s. Polešovice působí v oblasti výroby nápojů již od roku 1990. Jedná se o střední společnost, kterou vlastní rodina MORICOVA.

Od samého počátku se také zabývá produkcí kompletního sortimentu vín. Mezi naše hlavní odběratele patří velkosklady nápojů a nadnárodní společnosti provozující v České republice sítě super a hyper marketů. V roce 2004 dokončila společnost rozsáhlou rekonstrukci svého sídla v Polešovicích a výstavbu nových výrobních a skladových prostorů.

V souvislosti s tím byly přijaty i nové marketingové strategie, jejichž součástí je i zaměření na prodej individuálním zákazníkům, kterým nabízíme pod obchodní značkou „ Vinné sklepy Polešovice “ vysoce kvalitní jakostní a přívlastková vína a nově i jakostní šumivá vína – sekty, vyráběné metodou sekundárního kvašení v láhvi. Jedná se technicky a technologicky o nejnáročnější výrobu při zpracování vína. Tímto se chce naše společnost vymezit vůči ostatním vinařským podnikům a nabídnout spotřebitelům vysoce jakostní a atraktivní výrobek o kterém si myslíme, že v současnosti na našem trhu chybí.


Realizace: MaxWeb